کشورهای زیبا

کشورهای زیبا

ایتالیا

زیبا ترین شهر جهان ، دارای گنجینه های فر هنگی الهام بخش ، و مناظر باشکوه می باشد  ونیز ، فلورانس و رم با معماری متنوع خود ، شاهکار طبیعی در جهان  هستندکه دارای جاهای زیبا و دیدنی زیادی هستند. این کشور نقاشی کامل طبیعت است. که آن را به یکی از شهر های زبیا جهان تبدیل کرده است. شما درآمالیو یا دریاچه ماجوره و آلپ احساس می کنید که هیچ کشوری روی زمین زیبایی هرجای دیگری را به عنوان ایتالیا به شما ارائه نمی کند.

کشور ایتالیا

اسپانیا

اولین تصویری که در ذهن ما بعد از شنیدن نام اسپانیا بوجود میاید تصویری از جزایر بالئارا است ، اما اسپانیا خیلی بیشتر از آن است. اسپانیا یکی از متنوع کشور ها در جهان است و همه چیز از دهکده های مدیترانه سفید پوستان تا مراکز شهری پیشرفته است. اسپانیا می تواند به عنوان پس زمینه برای هر نوع فیلم درام ، اکشن ، کتاب و یا نقاشی باشد. به غیر از این زیبایی ها اسپانیا را با بارسلونا نیز می شناسند ، در این کشور پیرنه ها تا اندلس ها زندگی کردند. این کشور همچنین کشور اغوا در کننده جهان است ، پرشور در مورد زندگی زندگی خوب و منعکس شده در plazas بزرگ و حتی در شهرهای کوچکتر ، در مراکز تاریخی حفظ شده و در کوچکترین روستاها در تپه نشان دهنده ی مردمان این کشور استبرخی از گنجینه های معماری ، که بزرگترین و غیر قابل انعطاف ترین در جهان هستند ، در این کشور می باشند.

کشور اسپانیا

فرانسه

پایتخت فرانسه ، پاریس فضای کاملی از عظمت فرهنگی را فرا می گیرد اما اگرچه این سرمایه دچار همه می شود ام اتفاقات زیادی نیز در این کشور رخ داده است ، فرانسه خیلی بیشتر نسبت به کشور های دیگر به فرهنگشان اهمیت می دهد.روستاها با فراوانی و جذابیت های زیادی در این کشور وجود دارد که یکی از عامل های جذب کننده نیز محسوب می شوند. جاهای زیبایی وجود دارد که از اطراف دره لوئر با شکوه به پروانز سرسبز کشیده شده است. سپس Riviera پر زرق و برق وجود دارد و اگر می خواهید بزرگترین کاخ جهان (ورسای) و موزه (لوور) را ببینید ، باید به فرانسه سفر کنید. اما فرانسه کشوری است که رتبه ی اول را درساخت مشروبات الکلی دارد. زندگی در کافه های بیرون از منزل ، در شهرهای کاملا حفظ شده از زشتی ها و در مناطق تولید شراب مانند بوردو و شامپاین مکان های هستند که به شما آرامش می دهند.

کشور زیبای فرانسه

استرالیا

استرالیا بیش از یک کشور است ، استرالیا یکی از برگترین و زیباترین کشور های جهان است. این کشور دارای پارک ملی Uluru-Kata Tjuta با سنگ های منحصر به فرد یا سنگ های زیبا پارک ملی Kakadu می باشد. این کشور در واقع شامل پارک های وحشی و طیف گسترده ای از مناظر است ، کشور استرالیا را این پارک های فوق العاده و زیبا که از پارک ملی مونینگتون پنسولاوال روبروی دریای آزاد تا ریف Barrier Reef که یکی از شگفتی های طبیعی جهان است ، به جزایر ناشناخته جزایر Whitsunday گرمسیری پوشانده است ، اما سپس سیدنی و بندر آن ، یکی از زیباترین  مناطق شهری است. استرالیا این همه جاذبه دارد.

کشور زیبای استرالیا

کشور پرتغال

پرتغال در این لیست برای شگفتی های طبیعی بکری که دارد به تنهایی پیشتاز خواهد بود. این کشور شامل ، باغ شناور در مادیرا ، خط ساحلی درخشان و امپراتوری عرفانی در سرزمین اصلی ، دشت های آرام و آلنده جوی در دره های قرون وسطایی سفید ، پوشیده از مروهو و مونساراز ، پارک ملی پنزا گراس که همکاری انسان و طبیعت است  یا مکان فانتزی سحر آمیز سینترا و دره دلفی می باشد. در حالی که مراکز قدیمی لیسبون و پورتو به طور غیرمعمول به تنهایی دارای جاذبه ی زیادی می باشند. همه چیز در مقیاس کوچک است ، اما زمانی که همه ترکیب شوند ، چشمگیر می شود. این کشور کوچک اما زیبا یکی از مهمترین کشورهای توریستی می باشد.

کشور زیبای پرتغال

نظر بدهید
بازدید کننده 417
نظر خود را بنویسید
  • اسم :
  • ایمیل :
  • کد امنیتی :
  • نظر شما :